10 11 2010

Ayyıldız Tim Siber Ordu

Siz Amerika, Türk milletinin sabrını zorlamakla yanlış bir yoldasınız! Geçmişi ne çabuk unuttunuz?  Güney Korede perişan olan  tümeninizi yok olmaktan kurtaran Türklere  saygısızlık yapmakta sınır tanımıyorsunuz.

Yine Irak'ta Afganistan'da 3-5 çapulcu teröristle bile baş edemiyorsunuz. Türkiye’den destek bekliyorsunuz.Türk dostluğu yerine Ermenilerin yalanlarına da uşaklık ediyorsunuz !

   Hıristiyan Eylem Şebekesi denen şerefsizlerin Türkleri aşağılamasına göz yumuyorsunuz. Hâlbuki İkiz Kulelerin yıkılmasına en çok bizler ve gercek Müslümanlar üzüldü. Masum insanların öldürülmesine ilk olarak biz karşı geliriz.Dünyayı şefkatle yöneten Osmanlı İmparatorluğunu ne çabuk unuttunuz ?Osmanlının Torunları olan  Biz Türklerin daha fazla üstüne gelirseniz, Kafkaslarda ve   Orta Doğuda, Vietnam da olduğu gibi  yalnız  kalır ve perişan oluverirsiniz !

Kırdığınız  kırkı geçti. Artık şapkanızı önünüze alıp düşünün.

Ayyıldız Tim olarak, Bize yapılan bu aşağılamayı durdurmazsanız. O saçma sapan dvd yi yayınlarsanız, İnternet  üzerinden size yapacağımız sanal savaşa hazır olun. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır!

 

                                                                                              ALINTIDIR!

                                                                        http://www.ayyildiz.org/

0
0
0
Yorum Yaz