22 03 2011

Hunter Servis

 Hakkımızda
 1000 m2 kapalı alan, 1000 m2 açık otopark alanı ; mekanik , bilgisayarlı rot-balans , jant düzeltme , ön ve arka süspansiyon onarımları , elektrik-elektronik atölyesi , kaporta - boya atölyesi , yedek parça ve detaylı iç-dış temizlik bölümleri ile siz değerli müşterilerimizin araçları ile ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir.

 Servisimizde tüm marka ve model araçların bakım-onarımları teknik donanımı ve  konusunda uzman personelimiz sayesinde eksiksiz olarak yapılmaktadır.


 "Hiç kimse ;hiçbirşeyi ; daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz.Bir malın sadece fiyatına bakmak,bazı hileleri kabul etmek demektir."

 İş tecrübemiz,profesyonel teknik kadromuz ve orjinal yedek parça desteğimizle aracınızın hak ettiği değeri verebilmek için servisimize bekliyoruz.


 ARACINIZ SİZİN  KONTROLÜ BİZİM...

Anlaşmalı Kurumlar


 

Şirketimiz anlaşmalı sigorta kurumlarıyla; mekanik ve kaporta hasarlarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. 
 
 
 
Elektrik & Elektronik

Servisimize herhangi bir elektrik veya elektronik arıza ile gelen araçların onarım işlemine başlamadan önce yetkili personel tarafından testlerden geçirilir.Testler sonucunda tespit edilen arızalar uzman teknisyenler tarafından yeni teknoloji ürünü alet v e cihazlar kullanılarak onarım yapılır.

 

0
0
0
Yorum Yaz