24 01 2009

Onurunuz varsa siz özür dileyin....

 İnternet üzerinden bir site oluşturan bazı Türk olup da Ermeni kafasıyla düşünen kişiler, Türk milletini Ermenilerden özür dilemeye davet ediyor.
Benim paramla beslenip, bana saldıranlar sizler bu millete Ermeni’den de fazla zarar veriyorsunuz. Beyhude çırpınıyorsunuz. AB’yi, ABD’yi yanınıza alıp içerideki Ermeni hayranlarıyla kol kola girebilirsiniz. Hiç önemli değil.  

HANGİ İNSANOĞLU YAPILAN SOYKIRIM KARŞISINDA SAVUNMASIZ DURUR Kİ?


Ardahan'da Ermeni katliamı tanığı 115 yaşındaki Ahmet Özer, yaşadıklarını anlattı. 

Ardahan'ın Taşlıdere Köyü yaşlılarından olan ve Ermeniler'in köyde yaptığı katliamı anlatan 115 yaşındaki Ahmet Özer, "Ermeni çeteleri köyümüzü bastılar. Genç, yaşlı demeden kurşundan, kılıçtan geçirdiler. Küçük bir çocuğa bile 4 kurşun sıkmıştılar. Ermeniler ilk başta köyde bulunan kişileri öldürdü. 2 gün sonra tekrar köye baskın düzenlediler ve sağ kalanları da öldürdüler. Benim akrabalarımı da öldürdüler.Katliam yapan Ermeniler'dir. Ermeniler, köyümüze baskın yaptıklarında ben 8-9 yaşlarındaydım. Sabah saatlerinde köye baskın yaptılar, köyde herkesi öldürdüler. Bu köy yol üstüdür. Bu köye misafir geleni de yoldan geçen Müslümanlar'ı da öldürdüler. İki gün üst üste gelip köyde olanı, yoldan geçeni öldürdüler. Bir tane kadın bunları gördü, kaçarken bacadan düştü, bacağını kırdı. Ona rağmen kadına tecavüz ettiler" diye konuştu. 

Bedirhan Özer isimli vatandaş ise, "Babamdan ve büyüklerimizden duyduğuma göre, bizim köyde Ermeniler katliam yapmışlardır. Bizim köyün eski ismi Pankistir, yeni ismi ise Taşlıdere. Bu köyde katliam olmuştur. Bu köyde Ermeniler tarafından katliama uğrayan sadece köy halkı değil, 20 pare köyün insanı yatıyor bu şehitlikte" dedi.
 
 

İHA
Yayın Tarihi : 10 Ekim 2006 10:30
 
 
 
 

0
0
0
Yorum Yaz